מאמרים אחרונים

הדפסה אמנותית קרמית על זכוכית אקסטרא קליר מחוסמת- הדבר הבא בעיצוב!


הדפסה קרמית הוא תהליך בו מוטמעים חלקיקי זכוכית המעורבבים עם דיו לתוך משטח הזכוכית עצמו. לאחר ההדפסה הזכוכית נכנסת לתנור והצבע הופך להיות חלק מהזכוכית. הזכוכית הינה אקסטרא קליר מחוסמת.

ההדפסה עמידה למפגעים כמו שריטות, קילופים, דהיית הצבע כתוצאה מקרינת השמש ועוד. הדפסה קרמית על זכוכית מאפשרת מוצר זכוכית מעוצב ומקורי. בהדפסה קרמית ניתן להדפיס על זכוכיות כל צבע, עיצוב או תמונה שרוצים. בזכות המדפסת המשוכללת. ניתן גם לשחק עם רמת השקיפות של הצבעים, וכמות הצבע באותה הדפסה. כך שניתן לקבל אפקטים מגוונים כגון: תלת מימד, עומק שדה ועוד כרוח ויד הדמיון.

הדפסת הדוגמא, הטקסטורה, הציור או התמונה נעשית באופן מדויק ונקי על גבי הזכוכית. זכוכית המודפסת בעיצובים שונים מכילה בתוכה גם את הפרקטיות של השימוש בזכוכית עצמה וגם את האלמנט העיצובי. מעבר להיבט העיצובי, ההדפסים המוטמעים בזכוכית יכולים לשמש גם כאלמנט המווסת את כמות האור החודרת למבנה או להוות חוצץ המסתיר את מה שנמצא מאחורי הזכוכית.

זכוכית מודפסת בדוגמאות וציורים שונים היא פתרון עיצובי מודרני המעניק חיים ויוקרה לכל מבנה. ההדפסה על הזכוכית מקנה לתמונה המודפסת מראה אמנותי, עמוק וחד.

הזכוכית מעניקה מראה זוהר ונקי וההדפסה יוצרת את המראה המקורי והאווירה הרצויה. כל אחד לפי טעמו שלו.

כל קיר, דלת, חלון, סקיילייט, מחיצה או רצפת זכוכית מודפסים בבית, בבית העסק או במתחם ציבורי מקנים למבנה מראה ייחודי, מודרני או קלאסי ומה שבין, אקלקטי. ברמה אסטתית גבוהה!


התקשרו כבר עכשיו אל האמן רן גרין בטלפון 054-7776188

צרו קשר
  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube

© 2017 כל הזכויות שמורות רן גרין

בניית אתר מיכאל נטע