שאלות ותשובות

תודה!המייל נשלח בהצלחה. מיד נשוב אליך.

איך נקבע המחיר?


לפי גודל ומורכבות ההזמנה. לכל שיטה יש מחיר לפי מ"ר. בויטראז'- ככל שיש יותר חלקים המחיר עולה. בצריבה- על פי מורכבות הסקיצה, לצבע וצריבת עומק יש תוספת מחיר. כמו כן סוג הזכוכית-עובי, חיסום, כיפוף, מורכבות ההרכבה ועוד... בפיוזינג- חומר הגלם בו משתמשים והשיטה. כלומר לכל הזמנה יש התיחסות בהתאם לתוכניות והדרישות מבחינת: עיצוב, בטיחות ופונקציונליות.
האם אפשר לפי סקיצה או תמונה מוכנה משלנו?


כן, אפילו מתמונה של אלביס לדוגמה בהתאם לשיטה הרצויה נעשה עיבוד התמונה. שילחו את התמונה הרצויה ב-EMAIL ותקבלו בחזרה סקיצה לאישור שלכם. רעיונות יש לרוב, כאשר התוצאה הסופית היא כמובן הבחירה שלכם- הגאווה שלכם.
איך אפשר לתאם פגישה?


אין פשוט מכך, צרו קשר לטלפון- 054-7776188 ותאמו פגישה רצוי עם האמן שלנו- רן.
בחרתי דוגמה, מה עכשיו?


צור קשר, מסור מידות, מיקום: חלון, דלת, חוץ, פנים וכל פרט שיעזור להבנת הבקשה.ועם אינך שלם או בטוח במה שאתה רוצה, נעזור לך ביעוץ והכוונה כדי להגיע איתך לגיבוש הרעיון. לאחר מכן אנחנו מכינים סקיצה המוגשת לאישורך. לאחר אישור הסקיצה מתחילים בביצוע.
מה הם לוחות הזמנים, מתי אקבל את ההזמנה?


תלוי בגודל ומורכבות ההזמנה. בכל מקרה בעת ההזמנה ינתן מועד הספקה.
מה עובי הזכוכית, כמה חזק הויטראז'?


זכוכית ויטראז'ים בעובי 3 עד 4 מ"מ.יחידה מעל 0.5 מ"ר צריך לחזק ע"י תמיכות או לחלק לכמה חלקים, תלוי בגודל הויטראז'. אפשרות אחרת מועדפת לשתול את הויטראז' בתוך בידודית { בין 2 זכוכיות שקופות } כך נרויח בטיחות, ניקיון וחסכון באנרגיה { חימום, קירור } בצריבה ופיוזינג: עובי הזכוכית נקבע בהתאם לתוכניות לתקנים ולדרישות. ניתן גם לחסם את הזכוכית- החיסום מחזק את הזכוכית פי 4

מזכוכית רגילה. בכל מקרה, הבטיחות מעל הכל.
האם הצבע עמיד?


זכוכית ויטראז'ים מעובדת בתנורים מיוחדים כאשר בתהליך היצור מוספים כימקלים ומתכות, כך שהזכוכית לא מאבדת ומשנה צבע לעולמי עד. ראו בכנסיות-600 שנה ויותר. בפיוזינג לאחר הוספת הצבע, הזכוכית מוכנסת לתנור זכוכית והצבע נטמע בתוך הזכוכית- שוב לעולמי עד. בצריבה אנו משתמשים בצבעים מיוחדים שאינם דוהים, אך רצוי לא למקם צריבה עם צבע בחלונות הפונים לשמש..
האם צריך להחליף חלונות?


במידה והחלון קיים, ניקח או נקבל מידות ולאחר שהויטראז' מוכן נחליף את הזכוכית בויטראז'. ברוב המקרים מומלץ את הויטראז' להכניס בתוך בידודית. רק צריך לקחת בחשבון שבידודית זו עבה מהרגיל. במקרה שלא ניתן להחליף את הזכוכית ינתנו פתרונות בשטח בהתאם למצב. כאשר החלון חדש, רצוי לתכנן מראש את החלון עוד לפני הרכבתו,כדי לחסוך עלויות ולקבל פתרון מושלם.
אני לא רוצה חלון צבעוני מידי כמו בכנסיה, מה עושים?


לרוב בבית פרטי, אכן משתמשים בצבעוניות מתונה והרמונית, אבל תמיד זו בחירה שלך. כן , צריך להתאים את היצירה למבנה, לרצונות ולצבע האהוב עליך. למעשה, ניתן גם להשתמש ללא צבע בכלל. בזכוכיות עם טקסטורות שונות בשילוב זכוכית מלוטשת, מראות, צריבה- התוצאה הסופית- מדהימה, כמו תכשיט- מיוחדת מאד.
האם הויטראז' מתאים לכל מסגרת?


כן, למתכת, עץ ואלומיניום או בתוך נישת גבס. למעשה הויטראז' מושך את כל תשומת הלב. המסגרת מחזקת את הויטראז' ומרכזת את האור אל הויטראז' כך שהוא יוצג בשיאו.
האם ניתן לשים ויטראז' בתקרה?


כן, אך צריך תכנון מוקפד מקדים וזכוכית שקופה מלמטה בכדי שהויטראז' לא יקרוס מכח הכובד. בסקילייט נשתול את הויטראז' בתוך בידודית מחוסמת ומיוחדת.
איך מנקים ויטראז'?


ויטראז' מנקים עם מטלית לחה ונוזל לניקוי חלונות.לנקות בעדינות ולא להפעיל לחץ רב מידי.פיתרון יעיל יותר,לשתול אותו בתוך בידודית. בין 2 זכוכיות שקופות.הרבה יותר קל לנקות זכוכית חלקה.עובי הויטראז' במקרה זה כ- 20 מ"מ, בעת הזמנת האלומיניום רצוי לידע את היצרן.עדיף לחבר בינינו ליצרן האלומיניום בכדי למנוע אי הבנות, כדי להקל עליך.
האם הויטראז שלי חד פעמי ואין שני לו?


כן, במפורש! מעצם העובדה שאין חלון או דלת במידה שווה. שינוי במידות גורם לשינוי בעיצוב. החלפת צבעים וגם המיקום של הויטראז והאור שעובר דרכו משנה והופך את היצירה שלך לחד פעמית.והחשוב מכל, הדרישות שלך!
בשאלות נוספות- אנא צרו קשר- אנו נעשה את מירב המאמצים לעזור לך { עם חיוך }


להיות נחמד ולחייך,לא עולה כסף, פשוט ההרגשה טובה יותר והבריאות שלנו חזקה יותר. זה עובד וזה נחמד.