לחץ כאן למעבר לאתר החדש
 ויטראז זה ויטרן - סטודיו לאומנות ועיצוב
rangreen@urim.org.il

                                                   הדפסה דיגיטלית

הדפסה דיגיטלית בצבע מלא UV כולל דיו לבן על חומרים קשיחים: זכוכית, קרמיקה, חרסינה, אבן, פרספקס, פורמיקה, מתכת, עץ, עור, PVC, שיש, ניר אורז. ניתן לעשות ציפוי הגנה ברמות שונות של עמידות. מלכה אפוקסית עד חומרים אפוקסיים מורכבים שנועדו להגן מפני שחיקה מסיבית. מחייב קובץ דיגיטלי באיכות טובה שלך או ממאגר התמונות שלנו.

 ההדפסה לרוב ישירה על המצע הנדרש. על זכוכית ניתן להדפיס על שקף בין 2 זכוכיות שקופות [ זכוכית רבודה- טריפלקס ] כך שניתן  לראות דרך הזכוכית כפי שנראה בירושלים בלילה.הדפס ישיר על הזכוכית בזכוכית רבודה מגן על ההדפסה. [מומלץ ברוב המקרים] הדפס אטום עם רקע לבן לא ניתן לראות דרך הזכוכית. מתאים למקומות שמאחור יש קיר ותאורה אחורית.

 הדפס על זכוכית שקופה לגמרי ללא עופרת, משפר את התוצאה הסופית, אין את הירקרקות של הזכוכית [הזכוכית יקרה].

 הדפס על טפט איכותי והדבקתו על הזכוכית, זול , אבל עמיד פחות. מאפשר להדפיס ולהדביק על הזכוכית הקימת כאשר לא ניתן או לא כדאי להחליף את הזכוכית. הדפסה על קרמיקה מחיבת ציפוי בהתאם למיקום. למקומות לחים ציפוי גלזורי, קרמיקה לרצפה תקבל הגנה ע"י חומר אפוקסי עמיד ביותר[ הן לחומרי ניקוי והן למדרך] הדפסה על פרספקס- מומלצת רק כאשר לא ניתן להדפיס על זכוכית.

רוחב המדפסת 260 ס"מ ועובי 10 ס"מ.

כלומר ניתן להדפיס ישירות על דלתות בתנאי שעוביין עד 10 ס"מ. לדוגמה- מושלם לדלתות מטבח או מזנון.דוגמה נוספת- על קרמיקה מ"ס דוגמאות בכדי להגיע לכלל יצירה שלימה על כל המשטח.

המדפסת מיוחדת לחומרים שטוחים וקשיחים,  [לא ניתן להדפיס על משטח שאינו ישר] אך ניתן להדפיס על שקף ואותו להדביק למשטח מכופף. במקרה הנ"ל אנחנו צריכים מפרט טכני כדי לבחון ולהציע את הפתרון המושלם.

יכולות המכונה פותחות אפשרויות בלתי מוגבלות בכל התחומים. אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב מוצר. וכן אין זו קלישאה- טכניקה פורצת גבולות במיוחד בהיקפים גדולים מכמה סיבות. מהירות, מחיר, ישום.[ בהשואה להדפס משי או קרמי] קיר מסך מעוצב ואמנותי,תקרה מעוצבת גם אקוסטית על כל חומר קשיח.

אהילים-  ליצירת אהילים יחודיים ומקוריים ניתן להדפיס על זכוכית, פרספקס, בד או ניר אורז. הן לסדרת יצור שלמה של אהילים והן ליצור יחידני של אהיל לצורך עיצוב האוירה הנדרשת.

הדפסה
ויטרן - בפייסבוק - הבלוג של ויטרן© כל הזכויות שמורות 2007 ל- vitran.co.il