לחץ כאן למעבר לאתר החדש
 ויטראז זה ויטרן - סטודיו לאומנות ועיצוב

ויטראז'- לבתים ומבני יוקרה שרוצים יחוד וביטוי אישי. 

האמנות היחידה שמשלבת בה: אור וצבע, טקסטורה, דינמיות וקו לכלל שלימות.

כל יצירה הינה יחודית, שלך! נוצרה באהבה ובתשוקה עבורך .

       צור קשר    - 054-7776188                        rangreen@urim.org.il  

        

זוכרים את הפעם ההיא שנכנסתם לתוך בית יוקרה ועמדתם במשך דקות ארוכה בכניסה, בעוד המבט שלכם גומע בשקיקה את היופי המרהיב שמקיף אתכם? זה קרה ללקוחה שלנו במושב בשרון, בביתה שלה, וזה יכול  לקרות גם לכם!

עכשיו יש לכם את ההזדמנות להעניק לעצמכם  את ההרגשה הזו בכל פעם שאתם נכנסים הביתה.

נעים מאוד, אני רן גרין, אמן ויטראז' ועיצובים בזכוכית.    האמן רן גרין.      

 לויטראז' יש מגוון תפקידים ויתרונות בעיצוב בתי יוקרה, משרדים ומבני ציבור. ויטראז'ים מתאימים ל: חלונות, דלתות, תקרה מוארת באור טבעי או מלאכותי, מחיצות, רצפה מוארת  ועוד... כרוח ויד הדמיון, ובשם התשוקה היוצרת. יצירה ואמירה אמנותית באופן מושכל ומחושב בהתאם לעיצוב החלל. אם זה בצבעוניות וסגנון זהים, או בניגוד כדי ליצור קונטרסט ולהעצים את החוויה. שלווה לעומת דרמה, ליצור סיפור שמגרה את החושים.

      תאורה טבעית – שקיפותו של הויטראז' מאפשרת לאור להכנס פנימה ולהאיר את החלל בתאורה טבעית ורכה. ניתן לבחור בין ויטראז' צבעוני, שימלא את החדר בגוונים ובצבעים, או ויטראז' ללא צבע, עם זכוכיות בטקסטורות שונות שיהפכו אותו לתכשיט.

     יחודיות ויצירתיות –  בכל יצירה , מושקעים המון מחשבה, דיוק וירידה לפרטים הקטנים, ולכן ניתן להמחיש עולם שלם של מסרים ורעיונות מקוריים, ולהשתמש באלמנטים בעלי משמעות עבורך.

דינמיות – לויטראז' יש קסם משלו בכל חלק מהיממה: בשעות היום, קרני השמש החודרות מבעד לזכוכית הצבעונית, שוטפות את החדר בצבעים, בהתאמה לתנועת השמש ומעניקה לחדר אווירה קסומה וייחודית.
בלילה הוא עשוי לאפשר לבית להראות זוהר ובולט למרחוק כמגדלור בחשיכה.

יופי נצחי – הצבעים שופעי החיים של הויטראג' לעולם אינם דוהים. בניגוד לטכניקות אחרות, שדורשות החלפה מדי כמה שנים, על הצבע יש אחריות לכל החיים.

  מיקום – הויטראז' משתלב בטבעיות וללא מאמץ בסגנון הבנייה המודרני שמתאפיין בפתחים גדולים. יתרה מכך, יופיו  מגיע לשיאו כאשר הוא נמצא  בסקילייט בתקרה החשופה לאור יום. כך נוצר מופע אורות המשתנה בהתאם לתנועת השמש כל היום. 

 והאמת ... ויטראז' משאיר חותם סוג של סיפור מלא אור, וטעם של עוד. וכפי שספרה לי לקוחה שזה עתה שבה מחופשה באיטליה. רן, זה מהמם, פעם ראשונה שאני באמת יכולה להגיד ומרגישה, "כמה טוב שבאתי הביתה"

  טיפ חשוב: תגשימו את החלום שלכם, אפילו עם אותו חלום אינו משתלב עם הטרנדים העיצוביים העכשויים. אין אופנתי או מיושן, אין נכון ולא נכון, מינימליסטי או מוחצן. מה כן יש? אהבת או לא אהבת, את העיצוב, את הדבר שהוא " הבית המושלם עבורך". 


        ויטראז מדהים בחלון גבוה בסלון בירושלים.                    

                         

ראית יצירה  שמצאה חן בעיניך,רוצה להתיעץ, לשאול שאלות, להגשים חלומות, צור קשר עכשו!


  למבחר שאלות לדוגמה לחץ כאן!                                          ליצירת קשר לחץ/י פה! 

                                   למענה מידי רן מחכה לך בטלפון- 054-7776188

         לחץ כאן לצפייה בספר דיגיטלי!

 מכתבי תודה 

ויטרן - בפייסבוק - הבלוג של ויטרן© כל הזכויות שמורות 2007 ל- vitran.co.il