לחץ כאן למעבר לאתר החדש
 ויטראז זה ויטרן - סטודיו לאומנות ועיצוב
לקוח מרוצה ,הוא לקוח שקיבל מעל המצופה.

הזמנות דרך האתר.    rangreen@urim.org.il

לצפייה בקטלוג הדיגיטלי המכיל מבחר יצירות, לחץ כאן!

 ניתן לצפות בקטלוג גם בטלפון. מומלץ בחום, לשמור ולהעביר את הקטלוג ל: לקוחות , ידידים, משפחה ועוד...

  הזמנה של ויטראז מתחילה בבחירה שלך את הויטראז' שאתה רוצה!!

                      זה הזמן שלך להחליט! שלח מייל ותקבל תשובה מידית. או צור קשר עם רן 054-7776188

הזמנה דרך האתר ניתנת לביצוע במידה וראית באתר דגם שמצא חן. ניתן לשנות פרטים, צבעים, גוונים ומידות לפי דרישה, בשיחה טלפונית. כמובן יש צורך במידות מדויקות - הנחיות למדידה - אפשרי טלפונית.

המלצה חמה , ללכת על הדוגמה הראשונה שאהבת [כי זו לרוב הבחירה הטובה שלך] ואנו בויטרן נדאג להתאים למידות לרצונות ולצבעים המבוקשים.

 ברגע שסוכמו והובנו כל הפרטים, האמן מכין סקיצה צבעונית דוגמה- נשלחת לאישור ב - EMAIL. עם אישור הסקיצה ולאחר קבלת מקדמה, ניגשים לביצוע ההזמנה. מועד הספקה יתואם בזמן ביצוע ההזמנה. תוצאה סופית

אפשרויות נוספות : סקיצה מוכנה שלכם.

                            רעיון שלכם, סקיצה שלנו, ביצוע שלנו.

לצפייה בקטלוג הדיגיטלי המכיל מבחר יצירות, לחץ כאן!  

כדי לחסוך בכסף ולתכנן נכון הן את המיקום , האוירה ופרמטרים נוספים, צור קשר עכשו! 0547776188

                                     מפגש עם לקוחות

עיצוב ויטראז' הינו מעשה מורכב שמתחיל במפגש איתך דרך האתר .


לאחר שהתרשמתה מהמבחר , אתה יוצר קשר ואנו מלבנים טלפונית את הסוגיות הטכניות ומכאן נגזרות השאלות והרעיון העיצובי. כאשר אתה יודע מהו רצונך ובחרתה דוגמה, כל אשר נותר, להתאים את הויטראז' למידות שלך ולצבעים שאתה רוצה.
אילו המקרים הקלים והמהירים לפיצוח ולא מצריכים מפגש אישי.הפעם אני רוצה לספר על חלק מהמקרים שחוויתי לאחרונה שהם יותר מורכבים.
1- לקוח מהצפון , לאחר שיחה טלפונית,שלח תמונה של מה הוא רוצה ב-2 חלונות. תירגמתי את התמונה לויטראז', הלקוח והמשפחה התלבטו ושינו כיוון, על אותו נושא עלים בשלכת במגע אבסטרקטי. הפעם את הסקיצות הם אהבו מיד.
אכן הכנת סקיצות הן הדבר היותר מורכב ביצירה ובמה זה כרוך במאמר הבא.

2- בפגישה עם לקוח תושב חוץ והמעצבת סוכמו הדרישות: צבעוניות עדינה, ורעיון אבסטרקטי בכיוון של ים. הסקיצות הראשונות אושרו והמדובר ב-9 חלונות. חיכינו לתחילת השיפוץ כדי להתחיל בביצוע. ואז באה האשה , פסלה את הסקיצות על הסף, הגישה לי תמונות ודרשה, זה אני רוצה. כל שנותר לתרגם לויטראז'. היות והתמונות מורכבות גם במקרה זה אני נדרש לשיא היצירתיות.
מה אני למד ממקרים אילו? תמיד יש יותר מדיעה אחת ורצוי להפגש עם כל המחליטים.

3- בפגישה ראשונית עם בני משפחה שהחליטו לתרום ויטראז'ים לבית כנסת, זרקתי כמה נושאים. בשונה מבית פרטי, המסורת והתנ"ך מכתיבים ולכן זו נקודת הפתיחה. נקודה שמתייחסת כמובן להיבטים הטכניים: כמה חלונות, גודל, מיקום, אופי המבנה ועוד... הנושאים שנבחרו: בריאת העולם לחלון עגול. וסיפור יציאת מצרים עד מעמד מתן תורה בחלון ארוך כ-8 מטר מעל ההיכל. לאחר הגשת הסקיצות נפגשתי בסטודיו עם האדריכלית ונציגי המשפחה ללבן את הסוגיות שדרשו תיקון. התיקונים היו: הסדר הנכון של הופעת הסצינות [ משה בתיבה, חציית היאור, בניית המשכן, הסנה הבוער ומתן תורה בחלק העליון] ופרטים קטנים שיעזרו לכלל המתפללים להבין במה המדובר. במקרה של בית כנסת יש את המזמינים שמחליטים ועוד קהילה שלימה אחריהם. הארה נוספת שקיבלתי לגבי השבת: לנו באי בית הכנסת ברור מאד מהי השבת, לכן לא צריך את כל הפרטים, צריך את הקדושה.
הפרויקט בוצע התגובות נלהבות ובקרוב אני מתחיל בית כנסת נוסף עם אותה אדריכלית.

4- בפגישה בבית משפחה עם האישה הבקשה היתה לאירוסים בחלון עגול. ויטראז' שהבעל ראה בפאב וזה מה שהוא זכר אהב ורצה. הרצון והדרישה לויטראז'ים באה מהבעל [ חלום של כמה שנים מאז סיימו את הבנייה ] היות ולא היתה תמונה הכנתי סקיצה שאושרה מיד .ומה עושים בשאר החלונות? זרקתי רעיונות, שאלתי איזה פרחים אוהבים, שלחתי תמונות ונבחרו צבעוניים כנושא

והסקיצה אושרה .2 חלונות נוספים בסלון, צרים וארוכים הבקשה היתה לעדינות. לאחר הכנת כמה סקיצות הגעתי למה שאני רוצה והרצון שלי תאם את הציפיות שלהם.השינויים מסקיצה לסקיצה קלים אומנם, אך קו לפה או לשם משנה את כל התמונה. הזמנה זו בוצעה ותותקן בימים הקרובים.
5- בפגישה עם בעלת בית שבונה במושב יש 2 חלונות גדולים. מראש ידעתי שאם נעשה את כל החלון כפול 2 המחיר יהיה כבד ולא יצא לביצוע.לכן הצעתי לחלק את החלון ל- 3 יחידות והחלק המרכזי- אמצעי יהיה ויטראז'.מה עוד שחלון אחד נפתח בהזזה, כלומר כאשר היחידה הצדדית זכוכית שקופה מכסה את הויטראז' הוא גלוי. בחירת הרעיון היתה קשה יותר ללקוחה, עד שמצאנו כיוון ובקרוב אני ניגש להכנת סקיצות.

 

 

כדי שנוכל לחזור אליך באופן אישי, עם ההצעה המתאימה לך ביותר, נודה לך על השארת פרטיך ואמצעי ההתקשרות הנוחים לך.  rangreen@urim.org.il   054-7776188

ויטרן - בפייסבוק - הבלוג של ויטרן© כל הזכויות שמורות 2007 ל- vitran.co.il